powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
sketch16241900394422222.jpg
sketch1624190039442.jpg

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

 

URUCHAMIAMY DRUGĄ GRUPĘ NA KURS ASP.

Zajęcia odbywają się:

 

MALARSTWO niedziela 12:00-16:00

RYSUNKU Z MODELA środa 16:30-20:00

KOMPOZYCJA sobota o 16:30-19:30

Praca z żywą modelką czy modelem od setek lat znajduje swoje miejsce w warsztacie artysty. Sytuacja nie zmieniła się do dziś. Studium proporcji, gestu, ruchu oraz napięć występujących na sylwetce postaci ludzkiej, jest niezastąpionym źródłem inspiracji dla wielu współczesnych artystów. Ćwiczenie "oko ręka" i przenoszenie form trójwymiarowych na dwuwymiarową powierzchnię kartki przy użyciu mediów rysunkowych, daje solidne podstawy pod dalszy rozwój artystyczny.

 

Wielu uczestników naszych zajęć (nie mówimy uczniów :) ) najbardziej ceniło sobie właśnie te zajęcia, ponieważ studium postaci daje spore pole do popisu. W trakcie kursu wypróbujemy rożne media i techniki,  rożne podejścia i metody raz wiernego, a raz celowo zniekształconego wizerunku. Nauczymy Cię szukać ciekawych rozwiązań formalnych i przykuwających wzrok kompozycji. Szczegółowo omówimy na co uważać, a czym można się zupełnie nie przejmować. Podrzucimy Ci parę naszych sprawdzonych "patentów", a razem wymyślimy nowe rozwiązania odpowiadające jedynie Tobie, dzięki czemu znajdziesz się krok bliżej do odnalezienia własnego stylu czy drogi artystycznej.

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP. Jako, że współpracujemy ze studentami często to oni przychodzą do nas pozować, przez co mogą być nieocenionym źródłem aktualnych informacji na temat specyfiki poszczególnych wydziałów, pracowni czy wydarzeń artystycznych.

DLA KOGO ?

- przygotowujących teczki do liceów i na studia

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w pracy z modelem od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

ŚRODA 16:30-20:00

SOBOTA 16:30-20:00

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

240 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 4 zajęcia)

400 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 8 zajęć)

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Rysunek z modela