top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
20230513_185547.jpg

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

 

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE, ZAPISY TRWAJĄ.

Praca z żywą modelką czy modelem od setek lat znajduje swoje miejsce w warsztacie artysty. Sytuacja nie zmieniła się do dziś. Studium proporcji, gestu, ruchu oraz napięć występujących na sylwetce postaci ludzkiej, jest niezastąpionym źródłem inspiracji dla wielu współczesnych artystów. Ćwiczenie "oko ręka" i przenoszenie form trójwymiarowych na dwuwymiarową powierzchnię kartki przy użyciu mediów rysunkowych, daje solidne podstawy pod dalszy rozwój artystyczny.

 

Wielu uczestników naszych zajęć (nie mówimy uczniów :) ) najbardziej ceniło sobie właśnie te zajęcia, ponieważ studium postaci daje spore pole do popisu. W trakcie kursu wypróbujemy rożne media i techniki,  rożne podejścia i metody raz wiernego, a raz celowo zniekształconego wizerunku. Nauczymy Cię szukać ciekawych rozwiązań formalnych i przykuwających wzrok kompozycji. Szczegółowo omówimy na co uważać, a czym można się zupełnie nie przejmować. Podrzucimy Ci parę naszych sprawdzonych "patentów", a razem wymyślimy nowe rozwiązania odpowiadające jedynie Tobie, dzięki czemu znajdziesz się krok bliżej do odnalezienia własnego stylu czy drogi artystycznej.

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP. Jako, że współpracujemy ze studentami często to oni przychodzą do nas pozować, przez co mogą być nieocenionym źródłem aktualnych informacji na temat specyfiki poszczególnych wydziałów, pracowni czy wydarzeń artystycznych.

DLA KOGO ?

- przygotowujących teczki do liceów i na studia

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w pracy z modelem od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

SOBOTA 16:30-20:00

NIEDZIELA 16:30-20:00

Na zajęciach zapewniamy podstawowe narzędzie rysunkowe i papier. Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz nic przynosić, my poinformujemy Cię co należy mieć ze sobą na kolejnych zajęciach :)

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

300 zł za 4 zajęcia - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 

450 zł za 8 zajęć - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Rysunek z modela

bottom of page