powrót

Przygotowanie do egzaminów na ASP

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. EFEKTEM ZAJĘĆ JEST PRZYGOTOWANIE KOMPLETNEJ TECZKI NA DOWOLNY WYDZIAŁ ASP W POLSCE LUB ZAGRANICĄ.

ZAJĘCIA JUŻ TRWAJĄ, ALE WCIĄŻ MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRUP, JEŻELI MAMY WOLNE MIEJSCA. NAPISZ DO NAS I SPRAWDŹ! (na pierwsze zajęcia nie trzeba być w żaden specjalny sposób przygotowanym ani nie trzeba posiadać żadnych przyborów).

Wiemy, że decyzja o chęci studiowania na akademii często podejmowana jest w 3 klasie liceum lub już po maturze. Możemy jednak zapewnić; nawet jeżeli wcześniej nie miałaś/eś żadnego doświadczenia plastycznego to 9 miesięcy na naszych zajęciach pozwoli Ci na stworzenie bardzo dobrej teczki na dowolny wydział ASP oraz da Ci pewność siebie na egzaminach wstępnych.

Blok kursu przygotowawczego obejmuje rysunek z modela, malarstwo i kompozycje (u nas rysunek). W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę potrzebną do podejmowania własnych, świadomych decyzji w procesie tworzenia, umożliwiając tym samym pozytywne przejście egzaminów na wyższych uczelniach.

Współpracujemy z Warszawską ASP. Pieczę nad kursami z ramienia akademii sprawuje dr hab. Łukasz Rudnicki i to z nim konsultujemy ostateczny wybór prac do teczek. Udzielimy także wszelkich informacji na temat wymagań oraz specyfiki poszczególnych wydziałów.

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP

To tyle z formalności :) 

Poza tym, rozmawiamy i planujemy, rozkładamy pracę w czasie, żeby nie robić niczego na ostatnią chwilę. Niejednokrotnie zostajemy po godzinach, tak aby efekty naszej wspólnej pracy stały się powodem do dumy. Poza tym pomagamy w skompletowaniu całej teczki wraz z wymaganymi do niej zadaniami różniącymi się na poszczególnych wydziałach, między innymi; fotografie, ilustracje, zadania projektowe itp. 

 

Kurs ten wymaga zaangażowania obu stron. Jeżeli poświecisz nam swój czas, będziesz regularnie przychodzić i włożysz w to serce możemy zagwarantować dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Kurs obejmuje:

- Malarstwo SOBOTA 12:00-16:00 

- Rysunek z modela SOBOTA 16:30-20:00 lub ŚRODA 16:30-20:00 

- Rysunek (kompozycja) CZWARTEK 17:00-20:00

CENY:

Płatność miesięczna 500 zł na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu

 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Przegapiłeś zapisy? Sprawdź, czy mamy jeszcze wolne miejsca.

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Fundacja Galeria Autonomia

ul. Gen. Andersa 13 

00-159 Warszawa

502 608 346 lub 533 482 436

fundacjagaleriaautonomia@gmail.com

42 1050 1012 1000 0090 3072 2061