top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg

Przygotowanie do egzaminów na ASP

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. EFEKTEM ZAJĘĆ JEST PRZYGOTOWANIE KOMPLETNEJ TECZKI NA DOWOLNY WYDZIAŁ ASP W POLSCE LUB ZAGRANICĄ.

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 10-TEGO WRZEŚNIA, ZAPISY TRWAJĄ.

DO GRUPY MOŻNA DOŁĄCZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Wiemy, że decyzja o chęci studiowania na akademii często podejmowana jest w 3 klasie liceum lub już po maturze. Możemy jednak zapewnić; nawet jeżeli wcześniej nie miałaś/eś żadnego doświadczenia plastycznego to 9 miesięcy na naszych zajęciach pozwoli Ci na stworzenie bardzo dobrej teczki na dowolny wydział ASP oraz da Ci pewność siebie na egzaminach wstępnych.

Blok kursu przygotowawczego obejmuje rysunek z modela, malarstwo i kompozycje (u nas rysunek). W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę potrzebną do podejmowania własnych, świadomych decyzji w procesie tworzenia, umożliwiając tym samym pozytywne przejście egzaminów na wyższych uczelniach.

Podczas kursów udzielimy wszelkich informacji na temat wymagań oraz specyfiki poszczególnych wydziałów.

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP

To tyle z formalności :) 

Poza tym, rozmawiamy i planujemy, rozkładamy pracę w czasie, żeby nie robić niczego na ostatnią chwilę. Niejednokrotnie zostajemy po godzinach, tak aby efekty naszej wspólnej pracy stały się powodem do dumy. Poza tym pomagamy w skompletowaniu całej teczki wraz z wymaganymi do niej zadaniami różniącymi się na poszczególnych wydziałach, między innymi; fotografie, ilustracje, zadania projektowe itp. 

 

Kurs ten wymaga zaangażowania obu stron. Jeżeli poświecisz nam swój czas, będziesz regularnie przychodzić i włożysz w to serce możemy zagwarantować dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Kurs obejmuje:

GRUPA 1:

- Malarstwo SOBOTA 12:00-16:00 

- Rysunek z modela SOBOTA 16:30-20:00 

- Kompozycja lub Projektowanie do wyboru CZWARTEK 17:00-20:00 (wydziały grafika, malarstwo, konserwacja, sztuka nowych mediów) lub PIĄTEK 17:00-20:00 (wydziały wzornictwo, moda, architektura wnętrz)

GRUPA 2:

- Malarstwo NIEDZIELA 12:00-16:00

- Rysunek z modela NIEDZIELA 16:30-20:00 

- Kompozycja lub Projektowanie do wyboru CZWARTEK 17:00-20:00 (wydziały grafika, malarstwo, konserwacja, sztuka nowych mediów) lub PIĄTEK 17:00-20:00 (wydziały wzornictwo, moda, architektura wnętrz)

Nie musisz podejmować decyzji, na który wydział chcesz zdawać, od razu, możesz w ramach pełnego kursu sprawdzić w na własnej skórze, czy odpowiadają Ci bardziej zajęcia z kompozycji, czy z projektowania :) 

Na zajęciach zapewniamy podstawowe narzędzie rysunkowe, papier, palety oraz pojemniki na wodę. Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz nic przynosić, my poinformujemy Cię co należy mieć ze sobą na kolejnych zajęciach :)

CENY:

Płatność 500 zł na konto co 4 tygodnie w przód

(PRZYKŁAD: zajęcia zaczynają się 11 września, przed tą datą należy zrobić przelew, kolejną płatność będzie trzeba zrobić przed 9 października) 

PRZYKŁAD 2: jeżeli uczestnik rozpoczął zajęcia w późniejszym terminie niż reszta kursantów - płaci za zajęcia od daty rozpoczęcia i ma zapłacone za 4 tygodnie w przód)

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Przegapiłeś zapisy? Sprawdź, czy mamy jeszcze wolne miejsca.

bottom of page