top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
20230312_132302.jpg

Przygotowanie do egzaminów na ASP

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. EFEKTEM ZAJĘĆ JEST PRZYGOTOWANIE KOMPLETNEJ TECZKI NA DOWOLNY WYDZIAŁ ASP W POLSCE LUB ZAGRANICĄ.

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE, ZAPISY TRWAJĄ.

Wiemy, że decyzja o chęci studiowania na akademii często podejmowana jest w 3 klasie liceum lub już po maturze. Możemy jednak zapewnić; nawet jeżeli wcześniej nie miałaś/eś żadnego doświadczenia plastycznego to 9 miesięcy na naszych zajęciach pozwoli Ci na stworzenie bardzo dobrej teczki na dowolny wydział ASP oraz da Ci pewność siebie na egzaminach wstępnych.

Blok kursu przygotowawczego obejmuje rysunek z modela, malarstwo i kompozycje (u nas rysunek). W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę potrzebną do podejmowania własnych, świadomych decyzji w procesie tworzenia, umożliwiając tym samym pozytywne przejście egzaminów na wyższych uczelniach.

Podczas kursów udzielimy wszelkich informacji na temat wymagań oraz specyfiki poszczególnych wydziałów.

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP

To tyle z formalności :) 

Poza tym, rozmawiamy i planujemy, rozkładamy pracę w czasie, żeby nie robić niczego na ostatnią chwilę. Niejednokrotnie zostajemy po godzinach, tak aby efekty naszej wspólnej pracy stały się powodem do dumy. Poza tym pomagamy w skompletowaniu całej teczki wraz z wymaganymi do niej zadaniami różniącymi się na poszczególnych wydziałach, między innymi; fotografie, ilustracje, zadania projektowe itp. 

 

Kurs ten wymaga zaangażowania obu stron. Jeżeli poświecisz nam swój czas, będziesz regularnie przychodzić i włożysz w to serce możemy zagwarantować dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Kurs obejmuje:

GRUPA 1:

- Malarstwo SOBOTA 12:00-16:00 

- Rysunek z modela SOBOTA 16:30-20:00 

- Kompozycja lub Projektowanie do wyboru CZWARTEK 17:00-20:00 (wydziały grafika, malarstwo, konserwacja, sztuka nowych mediów) lub PIĄTEK 17:00-20:00 (wydziały wzornictwo, moda, architektura wnętrz)

GRUPA 2:

- Malarstwo NIEDZIELA 12:00-16:00

- Rysunek z modela NIEDZIELA 16:30-20:00 

- Kompozycja lub Projektowanie do wyboru CZWARTEK 17:00-20:00 (wydziały grafika, malarstwo, konserwacja, sztuka nowych mediów) lub PIĄTEK 17:00-20:00 (wydziały wzornictwo, moda, architektura wnętrz)

Nie musisz podejmować decyzji, na który wydział chcesz zdawać, od razu, możesz w ramach pełnego kursu sprawdzić w na własnej skórze, czy odpowiadają Ci bardziej zajęcia z kompozycji, czy z projektowania :) 

Na zajęciach zapewniamy podstawowe narzędzie rysunkowe, papier, palety oraz pojemniki na wodę. Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz nic przynosić, my poinformujemy Cię co należy mieć ze sobą na kolejnych zajęciach :)

Cena:

600 zł za miesiąc (22 godziny zajęć tygodniowo do wykorzystania x4 tygodnie to mniej niż 7 zł za godzinę) - ZAJĘĆ NIE ROZLICZAMY MIESIĘCZNIE, MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE

*Płacąc za pełen kurs 600 zł możesz przychodzić w każdym możliwym terminie, w którym są zajęcia. Zależy nam na końcowym sukcesie, więc im więcej przychodzisz tym lepiej :)

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

bottom of page