top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
IMG_0016g.jpg

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. 

 

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE, ZAPISY TRWAJĄ.

Wszystko czego nie stworzyła natura na którymś etapie istnienia zostało zaprojektowane. Człowiek mógłby przeżyć całe życie siadając na kamieniach i śpiąc na ziemi jednak, jako gatunek jesteśmy predysponowani do swobodnego kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Najwięksi wynalazcy na zawsze pozostaną anonimowi. Nigdy nie dorównamy twórcy koła czy poskromicielowi ognia, mimo to żyjemy w czasach designu. Projektant to artysta przyszłości, biegły zarówno w swoim rzemiośle jak i sztukach pięknych. To socjolog, psycholog, inżynier, grafik i artysta w jednym. Rozwiązywanie problemów poprzez dobre projektowanie to jedynie początek zabawy, ponieważ same problemy też można zaprojektować. Analizy potrzeb, behawiorystka i anatomia, badanie jednostek, tłumów i całych społeczeństw - możliwości są nieograniczone. Dobry projektant to prawdziwy człowiek renesansu i jak każdy noszący to miano, żeby mu sprostać, musi poświecić sporo czasu i wysiłku na swoje kształcenie. 

Na zajęciach poruszymy podstawowe problemy projektowe i damy Ci narzędzia, aby im sprostać. Będziemy rysować, wyznaczać, rzeźbić, kleić, lutować, drukować, ciąć, budować, prototypować i przede wszystkim pytać i szukać wspólnie odpowiedzi.

Każdy z kierunków projektowych na różnych uczelniach ma swoje specyficzne wymagania oraz zadania do teczki, które po roku na naszym kursie będziesz w stanie wykonać :)

DLA KOGO ?

- dla osób, chcących dostać się na wyższe kierunki artystyczne (wzornictwo (projektowanie produktu, przestrzeni, przekazu, Projektowanie Produktu i Komunikacji Wizualnej), wzornictwo (fashion design), architektura wnętrz.

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w projektowaniu od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w projektowaniu, chcących rozwijać się dalej

 

TERMINY:

Piątek 17:00-20:00

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

Cena:

300 zł za 4 zajęcia - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 

450 zł za 8 zajęć - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 

 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

 

*Możliwość przyjścia na jedne zajęcia próbne - koszt 100 zł (jeśli zdecydujesz się zostać z nimi dłużej, dopłacasz resztę kwoty wybranego kursu)

 

ZAPRASZAMY NA PEŁEN KURS ASP

*Płacąc za pełen kurs 600 zł możesz przychodzić w każdym możliwym terminie, w którym są zajęcia  (minimum to 3 razy w tygodniu). Zależy nam na końcowym sukcesie, więc im więcej przychodzisz tym lepiej :)

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Architektura wnętrz i wzornictwo

bottom of page