top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
20230319_153725.jpg

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

 

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE, ZAPISY TRWAJĄ.

Kto nie chciałby być MALARZEM? :D 

 

Nie bez powodu nie ma wydziału artystycznego na świecie, który nie wymagałby od swoich studentów umiejętności malarstwa. Lepiej. Nawet na Politechnice przyszli architekci mają na zajęciach MALARSTWO. Dzieje się tak, ponieważ doświadczenia z farbą dają się najlepiej przełożyć na wszystkie inne dziedziny twórczości od designu przemysłowego, aż po grafikę komputerową. Malarstwo dla sztuki jest jak MATEMATYKA dla nauki, po prostu bez niego ani rusz. 

Co na zajęciach?

Kolor! To główne zagadnienie zajęć. Dowiesz się na nich kiedy kolor "siedzi", a kiedy nie. Co znaczy zmienić walor bez zmiany nasycenia, albo że każdy kolor posiada własne, bardzo konkretne światło, a także jakie pigmenty mieszane ze sobą "gasną". A to tylko wierzchołek góry... Egzaminów jednak nie będzie, raczej dużo zabawy. 

Malarstwo to ciężki kawałek chleba zarówno teoretycznie jak i praktycznie, postaramy się jednak udowodnić Ci, że malowanie może być najprzyjemniejszą rzeczą na świecie, a zarazem najbardziej frustrującą :) Jeżeli nie boisz się ubrudzić sobie rąk i chcesz nauczyć się kilku branżowych zwrotów, ale przede wszystkim chcesz wzbogacić swój warsztat o umiejętność sprawnego malowania to te zajęcia są własnie dla Ciebie. 

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP. Na zajęciach udzielimy szczegółowych informacji dotyczących zaopatrzenia w farby, pędzle i inne media. 

DLA KOGO ?

- przygotowujących teczki do liceów i na studia

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w malarstwie od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w malarstwie, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

SOBOTA 12:00-16:00

NIEDZIELA 12:00-16:00

Na zajęciach zapewniamy podstawowe narzędzie rysunkowe i papier, palety i pojemniki na wodę. Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz nic przynosić, my poinformujemy Cię co należy mieć ze sobą na kolejnych zajęciach :)

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

300 zł za 4 zajęcia - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 

450 zł za 8 zajęć - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć ze się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Malarstwo

bottom of page