powrót

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

NA PEŁNY KURS ASP NIE MA JUŻ MIEJSC.

Jeśli zbierze się grupa zostaną uruchomione zajęcia z MALARSTWA w niedzielę.

Nadal mamy miejsca na zajęciach z RYSUNKU Z MODELA w soboty i środy.

Można także zapisać się na zajęcia z KOMPOZYCJI na sobotę o 16:30.

Kto nie chciałby być MALARZEM? :D 

 

Nie bez powodu nie ma wydziału artystycznego na świecie, który nie wymagałby od swoich studentów umiejętności malarstwa. Lepiej. Nawet na Politechnice przyszli architekci mają na zajęciach MALARSTWO. Dzieje się tak, ponieważ doświadczenia z farbą dają się najlepiej przełożyć na wszystkie inne dziedziny twórczości od designu przemysłowego, aż po grafikę komputerową. Malarstwo dla sztuki jest jak MATEMATYKA dla nauki, po prostu bez niego ani rusz. 

Co na zajęciach?

Kolor! To główne zagadnienie zajęć. Dowiesz się na nich kiedy kolor "siedzi", a kiedy nie. Co znaczy zmienić walor bez zmiany nasycenia, albo że każdy kolor posiada własne, bardzo konkretne światło, a także jakie pigmenty mieszane ze sobą "gasną". A to tylko wierzchołek góry... Egzaminów jednak nie będzie, raczej dużo zabawy. 

Malarstwo to ciężki kawałek chleba zarówno teoretycznie jak i praktycznie, postaramy się jednak udowodnić Ci, że malowanie może być najprzyjemniejszą rzeczą na świecie, a zarazem najbardziej frustrującą :) Jeżeli nie boisz się ubrudzić sobie rąk i chcesz nauczyć się kilku branżowych zwrotów, ale przede wszystkim chcesz wzbogacić swój warsztat o umiejętność sprawnego malowania to te zajęcia są własnie dla Ciebie. 

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych artystów, absolwentów Warszawskiej ASP. Na zajęciach udzielimy szczegółowych informacji dotyczących zaopatrzenia w farby, pędzle i inne media. 

DLA KOGO ?

- przygotowujących teczki do liceów i na studia

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w malarstwie od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w malarstwie, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

SOBOTA 12:00-16:00

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

240 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 4 zajęcia)

400 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 8 zajęć)

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć ze się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Malarstwo

Follow us

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Fundacja Galeria Autonomia

ul. Gen. Andersa 13 

00-159 Warszawa

502 608 346 lub 533 482 436

fundacjagaleriaautonomia@gmail.com

42 1050 1012 1000 0090 3072 2061