top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
IMG_20220203_164513_192.jpg

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY W KAŻDYM MOMENCIE, ZAPISY TRWAJĄ.

Na tych zajęciach nauczymy Cię od podstaw tajników modowego rysunku. Pokażemy Ci krok po kroku jak narysować sylwetkę i wspólnie będziemy pracować nad odpowiednimi proporcjami modelki, którą będziemy ubierać w nasze projekty. Głównym plusem tych zajęć jest tworzenie ,,z głowy'', wytężamy własny umysł i ćwiczymy wyobrażanie sobie sylwetki w 3D,  postaci w ruchu, czy konstrukcji ubrań. Na zajęciach przede wszystkim krążymy wśród obszaru projektowego na zaproponowane hasło. Jednakże rysunek żurnalowy, czyli rysowanie ubrań na sylwetce to nie jedyny temat, którym się zajmiemy. Dużo frajdy sprawi Ci chlapanie farbą podczas tworzenia ilustracji modowej, składanie kolorystycznych kolaży, czy wymyślanie inspirujących wzorów tkanin, a przy okazji skompletujesz portfolio projektowe na uczelnie w Polsce i za granicą.

Przede wszystkim na zajęciach rozmawiamy, rozmawiamy i to bardzo dużo, bo wszystkich nas łączy jedno - kochamy modę! Więc jeśli i Ty kochasz modę, to jest to wszystko co musisz ze sobą przynieść na pierwsze zajęcia ;) 

Modowe zajęcia prowadzi ilustratorka i projektantka, autorka własnej linii odzieżowej PLAGA, absolwentka MSKPU, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, pracująca dla takich projektantów jak Michał Szulc czy MMC Studio. Obecnie projektantka w Reserved.

 

DLA KOGO ?

- przygotowujących portfolio na zagraniczne uczelnie modowe (fashion design, fashion comunication)

- przygotowujących teczki na wyższe uczelnie artystyczne kierunków wzornictwo-moda, kostiumografia (projektowanie ubioru, projektowanie ubioru i jego konteksty)

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w projektowaniu od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w projektowaniu, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

PIĄTEK 17:00-20:00

Na zajęciach zapewniamy podstawowe narzędzie rysunkowe i papier, kredki. Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz nic przynosić, my poinformujemy Cię co należy mieć ze sobą na kolejnych zajęciach :)

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

300 zł za 4 zajęcia - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 

450 zł za 8 zajęć - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć ze się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu wystawy z 2020 roku grupy fashion design.

Fashion design

bottom of page