powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
sketch16241900394422222.jpg
sketch1624190039442.jpg

ZAJĘCIA TRWAJĄ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA 

WCIĄŻ MAMY MIEJSCA NA ZAJĘCIACH FASHION DESIGN, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW :)

Na tych zajęciach nauczymy Cię od podstaw tajników modowego rysunku. Pokażemy Ci krok po kroku jak narysować sylwetkę i wspólnie będziemy pracować nad odpowiednimi proporcjami modelki, którą będziemy ubierać w nasze projekty. Głównym plusem tych zajęć jest tworzenie ,,z głowy'', wytężamy własny umysł i ćwiczymy wyobrażanie sobie sylwetki w 3D,  postaci w ruchu, czy konstrukcji ubrań. Na zajęciach przede wszystkim krążymy wśród obszaru projektowego na zaproponowane hasło. Jednakże rysunek żurnalowy, czyli rysowanie ubrań na sylwetce to nie jedyny temat, którym się zajmiemy. Dużo frajdy sprawi Ci chlapanie farbą podczas tworzenia ilustracji modowej, składanie kolorystycznych kolaży, czy wymyślanie inspirujących wzorów tkanin, a przy okazji skompletujesz portfolio projektowe.

Przede wszystkim na zajęciach rozmawiamy, rozmawiamy i to bardzo dużo, bo wszystkich nas łączy jedno - kochamy modę! Więc jeśli i Ty kochasz modę, to jest to wszystko co musisz ze sobą przynieść na pierwsze zajęcia ;) 

Modowe zajęcia prowadzi ilustratorka i projektantka, autorka własnej linii odzieżowej PLAGA, absolwentka MSKPU, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, pracująca dla takich projektantów jak Michał Szulc czy MMC Studio.

 

DLA KOGO ?

- przygotowujących teczki na wyższe uczelnie artystyczne kierunków wzornictwo-moda, kostiumografia

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w projektowaniu od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w projektowaniu, chcących rozwijać się dalej

TERMINY:

PIĄTEK 17:00-20:00

W razie jakikolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

240 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy jednych wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 4 zajęcia)

400 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć 4 razy w miesiącu (łącznie 8 zajęć)

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć ze się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu wystawy zeszłorocznej grupy fashion design.

Fashion design