top of page

powrót

grafiki z podpisami kursy-6.jpg
kursy grafiki projektowanie.jpg
grafiki z podpisami kursy-7.jpg
grafiki z podpisami kursy-1.jpg
grafiki z podpisami kursy-4.jpg
grafiki z podpisami kursy-3.jpg
grafika kompozycja.jpg
20210523_133339.jpg

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD WRZEŚNIA DO CZERWCA. 

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 16-TEGO WRZEŚNIA, ZAPISY TRWAJĄ.

DO GRUPY MOŻNA DOŁĄCZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

Wszystko czego nie stworzyła natura na którymś etapie istnienia zostało zaprojektowane. Człowiek mógłby przeżyć całe życie siadając na kamieniach i śpiąc na ziemi jednak, jako gatunek jesteśmy predysponowani do swobodnego kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Najwięksi wynalazcy na zawsze pozostaną anonimowi. Nigdy nie dorównamy twórcy koła czy poskromicielowi ognia, mimo to żyjemy w czasach designu. Projektant to artysta przyszłości, biegły zarówno w swoim rzemiośle jak i sztukach pięknych. To socjolog, psycholog, inżynier, grafik i artysta w jednym. Rozwiązywanie problemów poprzez dobre projektowanie to jedynie początek zabawy, ponieważ same problemy też można zaprojektować. Analizy potrzeb, behawiorystka i anatomia, badanie jednostek, tłumów i całych społeczeństw - możliwości są nieograniczone. Dobry projektant to prawdziwy człowiek renesansu i jak każdy noszący to miano, żeby mu sprostać, musi poświecić sporo czasu i wysiłku na swoje kształcenie. 

Na zajęciach poruszymy podstawowe problemy projektowe i damy Ci narzędzia, aby im sprostać. Będziemy rysować, wyznaczać, rzeźbić, kleić, lutować, drukować, ciąć, budować, prototypować i przede wszystkim pytać i szukać wspólnie odpowiedzi.

Każdy z kierunków projektowych na różnych uczelniach ma swoje specyficzne wymagania oraz zadania do teczki, które po roku na naszym kursie będziesz w stanie wykonać :)

DLA KOGO ?

- dla osób, chcących dostać się na wyższe kierunki artystyczne (wzornictwo (projektowanie produktu), wzornictwo (fashion design), architektura wnętrz.

- wszystkich chcących spróbować swoich sił w projektowaniu od podstaw

- dla już posiadających doświadczenia w projektowaniu, chcących rozwijać się dalej

 

TERMINY:

Piątek 17:00-20:00

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

CENY:

 

Płatność 250 zł na konto co 4 tygodnie w przód - cena dotyczy jednych wybranych zajęć (łącznie 4 zajęcia)

(PRZYKŁAD: zajęcia zaczynają się 11 września, przed tą datą należy zrobić przelew, kolejną płatność będzie trzeba zrobić przed 9 października) 

PRZYKŁAD 2: jeżeli uczestnik rozpoczął zajęcia w późniejszym terminie niż reszta kursantów - płaci za zajęcia od daty rozpoczęcia i ma zapłacone za 4 tygodnie w przód)

400 zł płatność miesięczna na konto przed każdymi pierwszymi zajęciami - cena dotyczy dwóch wybranych zajęć (łącznie 8 zajęć)

 

*Wszystkie niewykorzystane, a opłacone zajęcia  można odbyć w trakcie trwania innych zajęć trzeba tylko powiedzieć że się będzie i być :) 

*Całkowity dochód z zajęć przekazywany jest na cele statutowe Fundacji Galeria Autonomia

Interior / Industrial design

bottom of page